Дія ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики поширюється на всіх юридичних осіб незалежно від їх організаційно-правової форми та ФОП, які провадять господарську діяльність з медичної практики.
Дія вказаних ліцензійних умов не поширюється лише на господарську діяльність, пов’язану зі здійсненням судово-медичної гістології, судово-медичної експертизи, судово-медичної імунології, судово-медичної криміналістики, судово-медичної токсикології, судово-медичної цитології, судово-психіатричної експертизи.
Чи мають лабораторії реєструватися в ЕСОЗ?
— Так, ця вимога поширюється і на лабораторні заклади. Більш детально за посиланням.
Чи мають санаторно-курортні заклади реєструватися в ЕСОЗ?
— Санаторно-курортні заклади, які отримали ліцензії на провадження медичної практики, мають зареєструватися та вносити первинну облікову медичну документацію в ЕСОЗ.
Чи повинні реєструватися заклади освіти, які мають ліцензію на ведення медичної практики?
— Вимога стосується й освітніх закладів, які в межах установи надають медичну допомогу. При цьому медичні працівники таких закладів мають обліковувати надані медичні послуги в ЕСОЗ відповідно до вимог щодо ведення первинно-облікової медичної документації.
Звертаємо увагу, що КМУ ухвалив постанову щодо затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення БПР.
Джерело: МОЗ України
P.S.: Перелік наших послуг ось тут!
Comments